Messi u posljednjim sekundama donio pobjedu Barceloni

Nogometaši Barcelone ostali su u igri za osvajanje naslova španjolskog prvaka, nakon što su u fantastičnom ‘El Clasicu’ u Madridu svladali domaći Real rezultatom 3:2.

Domaće je u vodstvo doveo Casemiro u 28. minuti, no vodstvo Reala potrajalo je svega pet minuta. Messi je u 33. pogodio za 1:1, a za 2:1 fantastičan gol zabio je Rakitić u 73. minuti.

Četiri minute kasnije Sergio Ramos dobio je izravan crveni karton zbog preoštrog starta i činilo se da je tu kraj priče.

Ipak, u 86. Real preko Rodrigueza izjednačuje na 2:2, a novi preokret uslijedio je u sudačkoj nadoknadi kada je za pobjedu Barcelone svog drugi pogodak zabio Messi.

Pet kola prije kraja Barcelona je izbila na vrh ljestvice sa 75 bodova, koliko ima i Real, ali uz slabiju gol razliku.

No, Real i dalje ima sve u svojim rukama s obzirom da ima utakmicu manje u odnosu na Katalonce.