Bernabeu u znaku broja 5: Ronaldo se pohvalio Zlatnim loptama, pa odveo Real do pobjede (VIDEO)

U 15. kolu španske La Lige na stadionu “Santiago Bernabeu” danas je sve bilo u znaku broja pet. Cristiano Ronaldo je prije početka meča na teren iznio svoje Zlatne lopte, a potom je vodio Real do pobjede 5:0 nad Sevillom.Svi pogoci pali su u prvom poluvremenu. Real je poveo već u 3. minuti kada je Rica matirao Nacho, a potom je na scenu stupio Ronaldo.
Portugalac je najprije u 23. minuti pogodio na Asensiovu asistenciju, a potom je u 31. minuti realizovao penal za 3:0.
Ronaldo je ovim pogocima stigao do 50. pogotka u kalendarskoj godini, što mu je pošlo za rukom sedmi put zaredom.
Kroos je u 38. minuti povisio na 4:0, a konačnih 5:0 postavio je Hakimi u 42. minuti.
(Izvor: Klix.ba)