Hodžić junak Dinama sa dva postignuta gola

Bh. reprezentativac Armin Hodžić postigao je dva pogotka u pobjedi Dinama u Vinkovcima. Dinamo je gostovao kod Cibalije, te je u ludoj završnici uspio da dođe do pobjede, iako se u jednom trenutku činilo da će Modri osvojiti samo bod. Do 72. minute mreže su mirovale, a onda je Hodžić eurogolom donio slavlje Modrima, koji nisu uspjeli do kraja sačuvati mrežu. Cibalia je preko Zgrablića u 87. minuti stigla do velikih 1:1, a onda nevjerovatan penal za goste iz Zagreba, da bi Hodžić pogodio za pobjedu aktuelnog prvaka, koji je sada na tri boda od Rijeke, koja ima i utakmicu manje. Cibaliji je ovo bio 15. poraz i sa devet bodova ostala je zakovana za dno tabele, no trenutak kada je dosuđen penal za Dinamo opisivat će se po hrvatskim medijima.

Izvor:Sportsport.ba