Neymar se povrijedio u meču protiv Marseillea, iznijeli ga na nosilima

Nogometaši PSG-a su u 27. kolu francuskog prvenstva u derbiju slavili protiv Marseillea rezultatom 3:0, a veliku pobjedu Parižana zasjenila je povreda njihovog najboljeg igrača Neymara.
Brazilac se povrijedio u 77. minuti utakmice kada je nezgodno stao na svoju desnu nogu te je najvjerovatnije povrijedio zglob i pitanje je koliko će biti van terena.

Ovo je sigurno veliki udarac za francuskog velikana uoči revanš meča osmine finala Lige prvaka protiv Real Madrida.

Podsjetimo, PSG je u prvoj utakmici izgubio u gostima rezultatom 3:1, a čelnici Parižana su u najskupljem nogometašu svijeta vidjeli nadu koja će im donijeti veliki preokret protiv Madriđana 6. marta i plasman u četvrtfinale.

Inače, PSG je sinoć protiv Marseillea poveo već u 10. minuti odličnim potezom Mbappea, drugi gol stigao je nakon nespretne reakcije i autogola Rolanda u 27. minuti, a konačan rezultat postavio je Cavani u 55. minuti.