Messi se poigrao sa Betisom, ne zna se koji je ljepši pogodak postigao

Barcelona je slavila u 28. kolu španske La Lige na gostovanju kod Betisa rezultatom 4:1, a svoj šou imao je Lionel Messi.

Kapiten Barcelone je postigao hat-trick, a ne zna se koji je ljepši pogodak postigao večeras.

U 18. minuti je iz slobodnog udarca pogodio same rašlje ugla u kojem je bio golman Pau Lopez za 1:0, a potom je u 45+2. minuti maestralno vanjskim dijelom kopačke pospremio loptu u mrežu na asistenciju Luisa Suareza.

Urugvajac je u 63. minuti povisio na 3:0, a u 82. je Loren smanjio na 3:1.

A onda, u 85. minuti čisti trenutak genijalnosti jednog od najboljih igrača svijeta svih vremena. Messi je poslao loptu Ivanu Rakitiću koji mu je vraća na ivicu kaznenog prostora, Argentinac je krajičkom oka vidio da je Lopez malo ispred gol-linije te ga je iz prve lob udarcam matirao.

Messi je mogao postići i četvrti pogodak u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena, no uzdrmao je samo stativu.

Navijači Barcelone i pored pobjede mogu biti zabrinuti s obzirom da se Suarez u 90. minuti povrijedio. Izvrnuo je skočni zglob i za sada se ne zna stepen povrede.