Sebija Izetbegović nadmoćno prva, dobila više glasova od svih potpredsjednika SDA: ‘Hvala svima, vrijedno ću raditi’!

Glavni odbor KO SDA Kanton Sarajevo ukupno broji 13 članova, a ubjedljivo prva na listi je Sebija Izetbegović

Na 7. Kongresu Stranke demokratske akcije (SDA), održanom 14. septembra u Sarajevu, izabrani su i članovi Glavnog odbora ove stranke.

Glavni odbor KO SDA Kanton Sarajevo ukupno broji 13 članova, a ubjedljivo prva na listi je Sebija Izetbegović. Prema informacijama koje je objavio portal Klix, ona je osvojila najviše glasova, čak 962, što je više nego što su pojedinačno dobili svi novoizabrani potpredsjednici stranke.

Tim povodom, Sebija Izetbegović kratko se oglasila na svom Facabook profilu i zahvalila na ukazanom povjerenju:

– Zahvaljujem se na podršci i ukazanom povjerenju. Vrijedno ću raditi da opravdam to povjerenje! – istakla je u postu.

Sva imena članova GO, shodno kantonalnim odborima, možete poročitati u nastavku.

Sa područja KO SDA USK:

Dedić Šemsudin
Abdić Hamdija
Kovačević Safet
Kamber Asim
Mušedinović Bisenija
Musić Jasmin

Sa područja KO SDA PK:

Bećirbašić Zenaidin

Sa područja KO SDA TK:

Tulumović Denijal
Andelija Admir
Begić Zumra
Arapčić Tarik
Čaušević Midhat
Muhić Began
Gutić Bego
Mehmedović Hamdija
Šišić Damir
Alić Fadil
Vejzović Mirnes

Sa područja KO SDA ZDK:

Dedić Sedad
Bašić Mirnes
Galijašević Miralem
Pivić Nezir
Šišić Ibrahim
Aliefendić Almedin
Apahić – Sarajlić Selvedina
Duvnjak Jasmin
Ahmetspahić Hana
Ejubović Malik
Memagić Đemal
Hadžiomerović Elvir

Sa Područja KO SDA BPK:

Kazagić Elvira

Sa Područja KO SDA SBK:

Mujić Mirsad
Ramić Edin
Mekić Asim
Lendo Tahir
Zulum Almir
Mahmutbegović Melika
Lendo Refik
Krnjić Zijad
Hadžić Mersudin

Sa Područja KO SDA HNK:

Kaplan Salmir
Maksumić Nedžad
Čolaković-Prguda Nerma
Lepara Dženan
Mušić Zijat
Šabanović Haris

S područja KO SDA KS:

Izetbegović Sebija
Efendić Semir
Čomor Eldar
Čolo Alma
Hadžić Ismet
Biščević – Tokić Jasmina
Ajnadžić Nedžad
Borovac Semiha
Kešo Safet
Avdagić Kemal
Šarić Ivica
Koldžo Nedžad
Omerović Alma

Sa Područja KO SDA LK:

Kovačević Arif

Sa Područja RO SDA Bosanska Krajina – Prijedor:

Bratić Senad
Iriškić Selma
Trnjanin Sanela
Badić Adis
Spahić Jasmin

Sa Područja RO SDA Bosanska Krajina – Banja Luka:

Talić Amela
Muhurdarević Senada

Sa Područja Ro SDA Sjeverna Bosna – Doboj:

Spahić Medina
Okić Mihnet
Kavazović Amina
Čaušević Omer
Hadžiomerović Elvir

Sa Područja RO SDA Srednje Podrinje – Zvornik:

Salkić Ramiz
Mehmedović Mersad
Bubić Senija
Avdić Murat
Baćevac Samir
Ibrahimović Subhija
Malkić Abdurahman
Tabaković Alija
Hadžiomerović Mujo

Sa Područja RO SDA Gornje Podrinje – Višegrad:

Spahić Izet

Sa Područja RO SDA Istočna Hercegovina – Trebinje:

Kavelj Senad

Sa Područja SDA Brčko Distrikt BiH:

Softić Sead

(DEPO PORTAL/BLIN MAGAZIN/ad)